Mine Colours

Mine Colours, 2010 yılında kurulmuş ISO 9001:2015 sertifikalı bir şirkettir. Yıllar içinde, Türkiye pazarında tanınmış renkli masterbatch ve katkılı masterbatch üreticileri ve bu tür ürünlerin küresel pazarda lider ihracatçısı haline geldik. Ürettiğimiz ürünler, ekstrüzyon, enjeksiyonlu kalıplama, şişirme, termoform ve rotasyonel kalıplama gibi çeşitli üst düzey işleme tekniklerine uyacak şekilde mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

Kalitesi test edilmiş masterbatch malzemelerimiz, profil ve saç ekstrüzyon, şişirme vb. plastik işlemlerin çoğunda uygulama için uygundur. Eşsiz ve canlı renklerimiz ve mükemmel fiziksel özelliklere sahip ürünlerimiz sayesinde, müşterilerimizin performansını artırmaya katkıda bulunuyoruz.

Mine Colours, müşteri beklentilerini karşılamak için ve özveri ile çalışan genç, nitelikli ve deneyimli mühendislerden oluşan bir ekip olarak kendini tanıtmaktan gurur duyar. Kuruluşumuzdan bu yana, mükemmel büyüme oranı ile birlikte müşterilerimizden bir sadakat ve saygı elde ettik. Bu büyük başarı, ticaret ortaklarımıza ve genel olarak sektöre dürüst ve özverili bir hizmet sağlamamızın sonucunda olmuştur.

Mine Colours

Şirket Profili

Vizyon

Küresel ölçekte kaliteli ve özel çözümler sunmak.

Misyon

Müşteri isteklerine tam ve kusursuz cevap vermek, onlara değer katmaktır.

Değerler

Kaliteli, Yenilikçi, Cesur, Çözüm odaklı çalışma ve Çalışanlarımızdır

Kalite Güvencesi