Mine Colours

Siz müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmak  birincil hedefimiz.

Ürünlerimiz ve hizmet alanlarımız ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz info@minecolours.com

Otomotiv Sektörü
İnşaat &Yapı Çözümleri
Elektrik ve Elektronik
Medikal ve Kozmetik
Ev ve Mobilya Sanayii
Yiyecek ve İçecek
Ambalaj ve Paketleme
Tarım Sektörü
FDA Onaylı Renkli Masterbatch

Masterbatch Seçeneklerimizle Dünyayı Renklendiriyoruz!

Our consultation is always in sync with your strategy

Ürünlerimiz

Masterbatch

Mine Colours her zaman her çeşit polimere uygun Masterbatch ve plastik katkıyı üretebilme kapasitesine sahiptir. Kalitesinden ödün vermeden profesyonel ekibi ile en kısa sürede anahtar çözümler sunmaktadır.Son teknolojiye uygun laboratuvar test ölçüm cihazlarının yardımı ile üretilen her Masterbatch tanesi fabrikamızdan çıkmadan önce kalite standartlarımıza uygunlugu test edilir ve kalite standartlarımız gereği her ürünün şahit numunesi 5 yıl boyunca arşivimizde saklanır.

Matbaa Mürekkepleri

Mine Colours kullanıma uygun matbaa mürekkeplerini sınırsız renk seçenekleri ile müşterilerine sunmaktardır. Flexo ve Rotogravure işlemlerine uygun mürekkeplerimiz her zaman stoklarımızda bulunmaktadır. Mürekkeplerimiz yüksek renk yoğunluğu, yüksek ısı dayanımı, parlaklık ve yüzeye tutunma konusunda başarılıdır

Plastik Katkılar

Plastik katkıları plastiklerin kimyasal ve fiziksel özelliklerini iyileştirir. Yürütmek istediğiniz projeye uygun çözümler ile farklı katkı Masterbatcleri ürün gruplarımız arasındadır. Light diffuser, koku giderici, antiblok, optik parlatıcı, ultraviolet Masterbatch ve tüm katkı masterbatchler için size uygun formüller ile üretilir.