Uzmanlıklarımız

Otomotiv Sektörü

 • Siyah Masterbatch
 • Renkli Masterbatch
 • UV Katkı Masterbatch
 • Silikon Masterbatch

Masterbatch Uygulamaları: En üst seviyede test aşamalarından geçmiş masterbatch seçeneklerimiz ile proje taleplerine uyumlu özel ürün çalışmalarımız vardır. Bu seçenekler son üründe dizayn,mühendislik ,teknik ve mekanik olası problemlerinizin çözümünde size yardımcı olacaktır.


İnşaat &Yapı Çözümleri

PVC ve PPR Borular, bağlantı parçaları için ışık dayanımı yüksek UV proses koruyucu katkılar ile güçlendirilmiş renkli masterbatch, ürün gruplarımız arasındadır. Mine Colours ayrıca özel Polipropilen Random Copolimer ile yaptığımız renkli ve siyah beyaz ürünü tasarlamıştır. Bu masterbatch, pigmentlerin üstün dağılabilirliğine sahiptir ve borunun sertliğine, ısı direncine ve darbe direncine karşı dayanım sağlar.Polipropilen Masterbatch, rengi korurken elastikiyet, esneklik ve darbe dayanıklılığı getiren bazı özel katkı maddeleri içerir.


Masterbatch Uygulamaları: Plastikler ve Polimerik bileşikler, günümüzün yapı ve İnşaat endüstrilerinde giderek daha önemli hale geliyor ve daha dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanışlı oldukları için genellikle mevcut malzemelerin yerini alıyor. Bina yönetmelikleri zorunluluları ve yeni uygulamalar her zaman değişmektedir. Mine Colours,bu konuda kapsamlı ürün yelpazesi sunar ve özel müşteri gereksinimlerine dayalı olarak tamamen özel formülasyonlar tasarlama konusunda geniş deneyime sahiptir. Zorlu standartları karşılayan ürünler sunma ve görünümün yanı sıra UV/hava koşullarına dayanıklılık, alev geciktirici ve antimikrobiyal özellikler vb. gibi gerekli fonksiyonel gereksinimleri karşılayan malzemeler sağlama becerimizi pek çok müşterimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.


Elektrik ve Elektronik

Masterbatch Uygulamaları: Mine Colours, kapsamlı ürün yelpazesi ile ve özel müşteri gereksinimlerine tamamen özel formülasyonlar tasarlama konusunda deneyimli bir laboratuvar ekibine sahiptir. Yenilikçi elektriksel yalıtım malzemeleri için yalıtkan, ısıya dayanıklı, alev geciktirici, su geçirmez, hava koşullarına dayanıklı, standartları karşılayan ürünler sunma ve malzemeler sağlam konusunda uzmandır.


Medikal ve Kozmetik Sektörü

Tıbbi amaçlar için PET Şişeler için Renkli Masterbatchv

Kozmetik amaçlı PET Şişeler için Renkli Masterbatch


Masterbatch Uygulamaları: Ambalajlı ürünlerde güneş ışığının etkilenmemesi için saklama gücü gerektiren reçeteli şişelere uygun renkli PET Masterbatch sunuyoruz. Tıbbi ve ilaç ambalajlarında insan sağlığına uygun ,FDA sertifikasına uygun ürünler de stoklarımız içindedir.


Ev ve Mobilya Sanayii

 • Renkli Masterbatch
 • Sedef Efektli Masterbatch

Masterbatch Uygulamaları: Mine Colours, özel müşteri gereksinimlerine göre tamamen özel formülasyonlar tasarlama konusunda geniş deneyime sahiptir. Tam standartları karşılayan ürünler sunma ve aynı zamanda modern ve kullanışlı olan yüksek performanslı ev ürünlerinin gerekli işlevsel gereksinimlerine sahip ürünlerimizi hizmetinize sunmaktayız. Oyuncaklar, CD'ler, plastik sandalyeler, kozmetik şişeleri, plastik poşetler, brandalar, dokuma çuvallar, su depoları, bidonları, plastik kaplar, Nonwoven uygulamaları gibi çeşitli ev eşyaları ve uygulamalar için hazırlıklarda gerekli olan masterbatch'in lider tedarikçisiyiz.


YİYECEK VE İÇECEK

PET Ambalaj Ürünleri için renkli masterbatch

Mine Colours, çeşitli uygulamalar için çok çeşitli yenilikçi katkı masterbatch dispersiyonları sunar. Bu katkı masterbatchleri, süreçleri optimize etmek ve bitmiş ambalaj performansları için kullanılan çok çeşitli polimerlerle birlikte kullanılır. Bu Masterbatch'ler gıda, sera, içecek ve ilaç endüstrisinin ihtiyaçları için özel olarak üretilmiştir. Güneş ışığının UV ışınlarına maruz kalması nedeniyle gıdaların nem, tat ve renk kaybını önlemek için özel ultraviyole stabilizatörleri ve emiciler birlikte kullanılır.Ambalaj ve Paketleme Sanayi

 • Üretim aşamanızı kolaylaştıracak anti-slip mastterbatchler.
 • Orhinal ve Geri dönüşüm ham madde ile kullanılabilecek için Mono Colour Masterbatch seçenekleri

Masterbatch Uygulaması: Mine Colours, gıda ambalaj endüstrisindeki kayıpları en aza indiren çok çeşitli yenilikçi katkı masterbatchleri sunar. Bu masterbatchler,ürünlerinizi daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiren özel katkı maddelerinden oluşur.


Tarım Sektörü

 • UV Masterbatches (Kullanım talebine göre özel formülasyon ile üretilmiş)
 • Antifog Masterbatch(Sera Örtüleriniz için)
 • Anti Slip Masterbatch

Masterbatch Uygulaması: Mine Colours, tarım sektörü için renk ve katkı masterbatch seçenekleri sunabilmektedir. Seralar, seranın uzun ömürlü olması için ultraviyole dayanıklı plastik katkı maddelerinin yanı sıra optik parlatıcılı, buharlaşma önleyici katkılı masterbatch'lere ihtiyaç duyar. Türkiye'nin önde gelen sera üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışarak edindiğimiz engin tecrübemiz sayesinde, tarım sektörü için gerekli plastik katkı maddelerini ve renklerini sağlayabilmekteyiz.


FDA Onaylı Renkli Masterbatch

Masterbatch Uygulamaları:

 • Çocuk Oyuncakları
 • Müzikli Oyuncaklar
 • Eğitici Oyuncaklar vb

Mine Colours'un masterbatchleri FDA tarafından onaylanmıştır ve Reach ve Roch standartlarına uygundur. Yani masterbatch ve nihai plastik ürün, çocuk oyuncakları, gıda ile temas veya tıbbi şişeler gibi uygulamalar için sağlık riski taşımayacaktır. Yüksek kalite standartlarımız sayesinde yukarıda belirtilen uygulamalar için gerekli renk ve katkı maddelerini güvenle sağlayabilmekteyiz.